Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Ing. Martina Koucká
Říční 1222, 252 30 Řevnice
tel: 733723924
napište nám

NOVINKY

arr3Předvánoční doprava Letos máme předvánoční shon snad od října, ale v posledních dnech se v dopravě opravdu přiostřuje....

Předvánoční doprava

Letos máme předvánoční shon snad od října, ale v posledních dnech se v dopravě opravdu přiostřuje. Proto, prosím, věnujte zvýšenou pozornost volbě dopravy.

 Nejjistější je samozřejmě vyzvednout si balíček na prodejně, ale logicky to pro většinu z Vás není možné. Pokud je Vaše objednávka do hodnoty 750,- Kč, volte směle Doporučenou zásilku (RR) od České pošty. I v posledních dnech stále tyto balíčky chodí do druhého dne, přináší je ranní pošťačka a ve většině případů je doopravdy opravdu doručí a nenechá je ležet na poště.

 V případě, že hodnota Vaší zásilky je vyšší než 750,- Kč, doporučujeme poohlédnout se po nejbližším výdejním místě zásilkovny. Balíčky jsou ve většině případů připraveny k výdeji do dvou pracovních dnů po odeslání. 

 Pokud můžete, vyhněte se, prosím, Balíku do ruky, ušetříte si tak nejedno zklamání. Česká pošta bohužel tento typ momentálně nezvládá, depa jsou přeplněná a balíčky cestují více než týden.

 

Děkuji za pozornost a pěkné předvánoční nakupování,

Martina